top of page

Zes jaar stedenbouw in ... deelgemeente Heist.

Als schepen voor Stedenbouw heb ik me samen met de burgemeester en het schepencollege zes jaar lang ingezet voor onze gemeente.

Dat betekent in de eerste plaats: betaalbare woningen voorzien op plekken waar het aangenaam en mooi wonen is. Met de tweede fase van Heulebrug, met de nieuwe wijken in Oostwinkel en de Keuvelwijk zijn we daarin geslaagd.

Dat betekent ook: zorgen voor mooi aangelegde pleinen. Het weldra aan te leggen nieuwe Heldenplein, de Canadasquare en het Albertplein zijn hier uitstekende voorbeelden van.

Dat betekent tot slot: de nodige voorzieningen aanbieden voor horeca, recreatie en gemeenschappelijke functies. Dat hebben we gedaan met het gemeenschapshuis in Heist, met de nieuwe sportinfrastructuur, met een nieuw scholencomplex en met het nieuwe Zwin. 

Cruciaal daarbij: de

en ervoor zorgen dat de belastingen hierdoor niet stijgen. Knokke-Heist is een financieel gezonde gemeente en dat moet zo blijven.

In dit eerste filmpje belicht ik deelgemeente Heist.

0 opmerkingen

Alle berichten

bottom of page