top of page

The missing links

Een belangrijk aspect van de realisaties van de voorbije zes jaar is onze medewerking en inbreng in de aanleg van de A11 en de rotondes die het verkeer van en naar onze gemeente veiliger en makkelijker moeten maken.

Wij hebben ervoor geijverd - en het is ons gelukt - om het polderlandschap in de buurt van de A11 te vrijwaren.

Op de Natiënlaan worden alle gevaarlijke kruispunten of kruispunten die met lichten bediend werden, ontsloten door veilige rotondes. Ook onze nieuwe wijken worden door rotondes veilig en gemakkelijk bereikbaar.

Een aantal rotondes zijn reeds klaar. De andere rotondes worden weldra aangelegd of afgewerkt.

Op die manier is Knokke gemakkelijk toegankelijk vanuit het binnenland, de bezoekers hebben een veilige uitrit naar Sluis en ook via Heist zijn Zeebrugge en Brugge en het verdere hinterland gemakkelijk te bereiken.

De A11 maakt onze gemeente veilig en goed bereikbaar en wij kunnen ons ook veel sneller naar het binnenland begeven.
0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Alle berichten

bottom of page